Regulamin Zakupów

Jesteśmy firmą istniejącą od kilkudziesięciu lat. Zajmujemy się sprzedażą odzieży i innych artykułów.

Staramy się oferować Państwu towar modny, praktyczny i najwyższej jakości. W miarę możliwości realizujemy Państwa zamówienia w maksymalnie krótkim terminie. Do transakcji zawsze podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie. Tego samego oczekujemy od Klientów.

Do każdego zakupu otrzymają Państwo Paragon fiskalny lub na Państwa życzenie Fakturę Vat.

Prowadzimy sprzedaż odzieży outlet w I i II gatunku (customer returns).

Odzież nieuszkodzona, w I gatunku, może nosić niewielkie ślady użytkowania (błędy fabryczne) do ok. 10 % pakietu. Odzież uszkodzona, w II gatunku, posiadająca wady bądź defekt w postaci m.in. brak guzika, brak elementu ozdobnego, delikatne zabrudzenie, zaciągnięcie lub rozprucie, rozdarcie. Produkty w większości posiadają metki papierowe, część z nich może ich nie posiadać.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ nie podlegają reklamacji rzeczy oznaczone jako uszkodzone (w II gatunku).

Jeżeli chcą Państwo dokonać zgłoszenia reklamacji, prosimy o przesłanie stosownej informacji e-mailem oraz wskazanie przyczyny reklamacji. Reklamacje będą rozpatrywane tylko w przypadku niezgodności towaru z opisem na stronie. Reklamacji nie podlegają towary z powodu nieodpowiedniego doboru koloru lub źle dobranego rozmiaru przez Kupującego. Nie wymieniamy towaru na inny rozmiar. Nie wymieniamy sztuk w pakietach.

Każdą sztukę w pakiecie staramy się dokładnie segregować. Produkt oznaczony jako nowy jest produktem nowym aczkolwiek ze względu na to, że pochodzi z rynku wtórnego nie może być traktowany jako nowy.

Współpracujemy między innymi z taki firmami jak UPS, DHL, DPD, GLS, FedEx, Pocztex i wiele innych. Paczki wysyłamy firmą kurierską starannie zapakowane. Każda przesyłka jest dwukrotnie sprawdzana przed wysyłką. Koszt wysyłki jest uzależniony od wagi paczki. Koszt wysyłki nie podlega negocjacjom. Osoba, która składa zamówienie akceptuje cenę przesyłki. W przypadku zakupu kilku przedmiotów, całość pakujemy i wysyłamy w jednej paczce (koszty wysyłki są proporcjonalne do wagi paczki). Paczki są wysyłane w większości przypadków tego samego dnia od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie, w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Istnieje możliwość wysłania paczki za pobraniem – płatność u kuriera. W momencie nadania przez nas przesyłki, odpowiedzialność ponosi firma kurierska. Jeżeli przesyłka nie dotrze do adresata, to zawsze dysponujemy dowodem nadania, który na żądanie Kupującego możemy przedłożyć.

UWAGA!
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją zasad opisanych na naszej stronie.
Życzymy udanych zakupów.