SKUP STOCKÓW ODZIEŻY

Agnieszka

160907-gb-03     160907-pl-03

Tel.: +48 607 763 600

E-mail: office@textiltrade.eu

 

Nie prowadzisz już działalności ze sprzedażą odzieży?

Chcesz pozbyć się swojego towaru na poczet nowego?

Skupujemy STOKI ODZIEŻY! To rozwiązanie idealne dla Ciebie!

 

Tego rodzaju odzież zalega w magazynach, tym samym zwiększają się koszty przetrzymywania towaru. Dodatkowo przechowując stoki firma nie może rozwijać się w pełni, ponieważ zwyczajnie nie ma miejsca na nowe produkty. Tym samym nie może produkować wielu nowości i staje w miejscu. Dlatego też zdecydowanie warto odnaleźć odpowiedni skup stoków magazynowych i pozbyć się zalegającego towaru.

Stoki magazynowe (też „stocki magazynowe”) to końcówki kolekcji lub nadwyżki towarów, które pozostają w magazynie. Najpopularniejszą branżą w jakiej powstają jest branża odzieżowa, jednak tak naprawdę nadwyżki mogą zostać także w każdym innym rodzaju działalności.

Zaleganie towaru w magazynie nie jest dobrą inwestycją, a dodatkowo hamuje rozwój firmy, który powinien być najważniejszy. Dlatego też warto pozbyć się stoków, skorzystać z usług naszej firmy. Dzięki temu bezproblemowo możecie wprowadzić na rynek nowe produkty, nie martwiąc się o miejsce w magazynie i dodatkowe opłaty. To naprawdę duże udogodnienie i warto z niego korzystać.